Naujienos

sushi out, sushi, sushi vilnius, sushi vilniuje, sushi jeruzale, sushi baltupiai, sushi pasilaiciai, sushi akcija, sushi nuolaida, sushi pasiulymas, specialus pasiūlymai, nuolaidos, skanūs sushi vilnius, sushi city, sushi express, autentiški sushi, poke b
SUSHI VALGYMO ETIKETAS: 7 patarimai

Mėgstate sushi? Tuomet tikrai esate pastebėję, jog skirtingi žmonės sushi valgo labai skirtingai! Vieni maišo vasabi su soja, kiti kanda sushi per pusę, dar kiti prieš valgydami trina valgymo lazdeles vieną į kitą. Nenuostabu – sushi valgymo tradicijos Lietuvoje nėra, nes sushi į mūsų šalį atkeliavo visai neseniai. Tačiau sushi valgymo etiketas – visiškai nesudėtingas, tad įsidėmėkite keletą taisyklių, kuriomis vadovaujantis galėsite drąsiai valgyti sushi net Japonijoje.

Skaityti daugiau
6 klasikinės sushi rūšys

Kaip manote, kur atsirado sushi? Daugelis net nemirktelėję atsakytų, jog jie sukurti Japonijoje. Tačiau tiesa ta, jog sushi atsiradimo vieta – pietryčių Azija, maždaug antrame jūsų eros amžiuje. Sushi buvo išrasti pirmiausia kaip būdas konservuoti žuvį. Taip, Japonijoje sushi – nacionalinis patiekalas, tačiau Japoniją jie pasiekė tik po keleto šimtų metų. Šiandien mūsų mėgstami sushi yra kiek kitokie nei originalūs sushi, tačiau kai kurios sushi rūšys yra kone nepakitusios nuo pirminių savo receptų. Tad kokios toks 6 klasikinės sushi rūšys? 

Skaityti daugiau
Kaip tapti sushi meistru ir kuo geri sushi skiriasi nuo blogų?

Ar žinote, kaip gimsta naujas sushi? Net ir gaminant pagal autentišką japonišką tradiciją, vietos kūrybai – tikrai daug. Sushi Out išsiskiria itin plačiu sushi meniu, kurio pagrindinis kūrėjas – Sushi Out vyriausias meistras Aleksej Šeikin. Atitraukėme jį nuo darbų ir pasikvietėme pokalbiui apie sushi ir ne tik. Sushi Out Aleksej dirba jau trejus metus ir neleisime sumeluoti - tai, ką valgote Sushi Out restoranuose - daugiausiai Aleksej kruopštaus ir kartu kūrybingo darbo vaisiai 

Skaityti daugiau
Įdomieji sushi faktai

Rodos, visiems aišku, jog sushi – Japoniškas patiekalas, valgomas pagaliukais ir ruošiamas sushi meistrų. Tačiau kuo senesnis patiekalas, tuo ilgesnį kelią jis ėjo iki mūsų stalo. O kadangi kelias prasidėjo pietryčių Azijoje (ne Japonijoje!), kurios kultūra gerokai skyrėsi ir skiriasi nuo mūsų, sushi istorija – ne tik labai ilga, tačiau ir labai įdomi ir neįprasta. Tad surinkome keltą įdomiųjų sushi faktų, kuriuos pristatome jums.

Skaityti daugiau