Didysis SUSHI OUT 2022 metų horoskopasAvinas
(03.21 - 04.20)
 Juodojo vandens tigro metai avinams bus puikūs – avino užsispyrimas daug stipresnis už neaišku ką vandenyje veikiantį tigrą, tad visos metų užduotys ir tikslai eisis kaip iš pypkės.
Meilėje avinams taip pat seksis ir jei netyčia liko koks vienas vienišas avinas, vasara atneš ne tik romantiškus nuotykius, bet ir tikrų tikriausią didžiąją meilę.
Apie karjerą kalbėti net nėra prasmės – paaukštinimai, sėkmingi projektai ir naujos sutartys byrės kaip iš gausybės rago.
Sveikata avinai ir taip nesiskundžia, tačiau siekiant padailinti kūno linijas prieš smagią vasarą rekomenduojama valgyti daugiau žuvies, ypač – sushi pavidalu. Avinams ypač patiks šis sushi: https://www.sushiout.lt/preke/82-hokkaido

Jautis
(04.21 - 05.21)

 


Jaučiui žvaigždės žada neregėtus metus – 2022 jautis... ilsėsis! Ilgi metai darbo, pastangų ir disciplinos pagaliau atsipirks – visi aplink bus patenkinti jaučiu, tad teliks atsipalaiduoti ir mėgautis užtarnauta ramybe. 2022 metais jaučiai leisis į geriausias savo gyvenimo atostogas, kurias rekomenduojame praleisti ne tik su šeima, bet ir su būriu draugų.

Meilės sritis džiugins – ramūs, kupini atsipalaidavimo metai leis sustiprinti santykius su antrąja puse, o jei paslapčiomis planavote vestuves, 2022 vasara tam tobulai tinka!

Jaučiai dėl stabilios padėties karjeros srityje arė metų metus, tad jei dar nenuraškėte savo darbo vaisių, jie užgrius jus paaušktinimais ir didesniu atlyginimu dar pirmoje metų pusėje.

Nuolat dirbantiems ir savęs negailintiems jaučiams būtina rūpintis sveikata. Nors rimtai sirgti jums tikrai neteks, subalansuota mityba – raktas į gerą savijautą. Tad valgykite daugiau žuvies, ypač – sushi pavidalu: https://www.sushiout.lt/preke/73-kamikadze

Dvyniai
(05.22 - 06.21)

 

Jei 2021 metais dvyniai tik ir dairėsi, ir kurios pusės kokia neganda juos pasvys, tai 2022 juodojo vandens tigro metais įsivyraus ramybė ir harmonija. 2022 bus puikūs metai tiems, kas norės keisti savo gyvenimą iš esmės ir atsikratyti senų įpročių. Jums pasiseks viskas, ko imsitės, tad jei seniai planavote keisti gyvenamąją vietą, darbą ar net veiklos sritį – dabar patys geriausi metai tam.

Taip, karjeros srityje dvyniai tiesiog sublizgės! Jei vis nedrįsdavote taikyti į aukštesnę darbo poziciją, išdrįskite nuo kovo mėnesio – visos žvaigždės šviečia jums!

Jei dvyniai susilaukia dvynukų, kiek viso vaikų gimsta..? Žvaigždės sako, jog 2022 galėsite praktiškai patikrinti! Metai kaip niekad palankūs šeimos pagausėjimui ir tikros meilės paieškoms.

Jei 2021 metais dvyniai nesidžiaugė savo sveikata, tai ateinantys metai leis apie visas sveikatos problemas pamiršti. Žinoma, būtinai skirkite laiko sau ir rinkitės aktyvų laisvalaikį bei sveiką maistą. Dvyniams ypač rekomenduojame šį sushi: https://www.sushiout.lt/preke/33-out-3

Vėžys
(06.22 - 07.22)Vėžiai – sukluskite – vargai pagaliau baigėsi! Nuo 2022 kovo prasideda jūsų laikas! Pastaruosius dvejus metus vėžiai dirbo, dirbo, dirbo ir vis laukė atpildo už savo triūsą, tad tikėkite – sėkmė jau už kampo! Galbūt svajojote apie naujus namus? Žvaigždės kaip niekad palankios įsigyti būstą. Svajojote apie egzotišką kelionę? Tam ypač palanki antra metų pusė. Apskirtai vėžiams patariame atsipalaiduoti ir pasileisti pasroviui – kai žvaigždės žada tokią sėkmę, viskas vyks tarsi savaime. Beje, nepraeikite pro šalį po loterijų bilietus – jei kas ir laimės milijoną, tai tikrai bus gimęs po vėžio zodiako ženklu.
Karjeros srityje vėžiai pagaliau gales atsipalaiduoti. Nors rodėsi, kad niekas jūsų pastangų nepastebi, ateinančiais metais sulauksite puikių įvertinimų ir sėkmingų pasiūlymų.

Kieti vėžio šarvai ir nesibaigiantys darbai tikrai nepadėdavo pakurstyti aistrų meilės srityje. Tačiau 2022 metais vėžių laukia nesibaigiantis priešingos lyties dėmesys. Puikūs metai vestuvėms!

Visos ligos prasideda nuo streso, tad kai tik atsipalaiduosite, pajusite napaprastą jėgų antplūdį ir sugrįžusias jėgas. Jei iki šiol taupėte miego sąskaita, tai 2022 patariame daug miegoti ir skaniai valgyti. Tam puikiai tiks šis sushi: https://www.sushiout.lt/preke/77-spicy-ebi-roll

 Liūtas
(07.23 - 08.21)

 

Liūtams praėję metai buvo tikras išbandymas – visuomet lyderiaujantys, savo tikslų siekiantys liūtai buvo priversti taikytis prie nuo jų nepriklausančių aplinkybių. Laimei, šis etapas jau praeityje – 2022 metai sugrąžins jums jūsų sostą, o palankus žvaigždžių išsidėstymas žada sėkmę tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityje. Nors drąsos jums ir taip nestinga, galite būti tikri – viskas, ko imsitės, duos net geresnius rezultatus nei tikėjotės. Palankus metas pradėti naujus projektus, imtis naujo verslo. 2022 metai ypač palankūs rūpintis savimi. Netaupykite – kiekvienas išleistas euras jums sugrįš dvigubai!

Karjeros srityje liūtams nebus lygių. Jei iki šiol jautėtės taip, tarsi be jūsų visi darbai sugriūtų, 2022 metais galėsite atsipalaiduoti – kolegos ir partneriai dirbs sąžiningai ir efektyviai, tad turėsite laiko įžvelgti naujas galimybes.

Meilės srityje žvaigždės rodo sėkmę visiems liūtams. Būkite tikri – jūsų antrosios pusės vertins jus ir negailės jums malonių staigmenų, o vieniši liūtai kitus Naujuosius sutiks tikrai ne vieni 😉

Liūtų sveikata 2022 metais bus puiki, jei jie rinksis aktyvų laisvalaikį, pasibuvimus gamtoje ir sveiką mitybą. Valgykite daugiau daržovių ir žuvies. Rekomenduojame jums šį karališką sushi: https://www.sushiout.lt/preke/34-out-4

 Mergelė
(08.22 - 09.23)

 


Švelnios, jausmingos ir šeimyniškos mergelės 2021 metais laikė visus namų kampus ir tyliai laukė, kada gi jos bus įvertintos ir pastebėtos. Tas metas pagaliau atėjo! 2022 metus sutikite pasipuošę ryškiai ir efektingai – metas pažymėti naują etapą, kuriame jūs būsite dėmesio centre! Šeima, bendradarbiai, draugai ir net kaimynai – visi jums linkės gero, o karma, kurios taškus taip atsakingai kaupėte jau keletą metų, pagaliau sugrįš jums su kaupu. Mergelės, atsipalaiduokite – viskas eisis geriau nei tikitės, tad jums telieka patogiai įsitaisyti ir stebėti, kaip viskas išsisprendžia ir pavyksta tarsi savaime.

Karjeros srityje mergelių laukia išsiilgtas pripažinimas. Jus pastebės tiek vadovai, tiek kolegos. Būtinai garsiai išsakykite savo sumanymus – jie bus puikūs!

Žvaigždės žada mergelėms metus, kupinus meilės ir džiaugsmo. Antroji mergelių pusė pagaliau įvertins jų pastangas ir nuolatinį rūpestį. Vienišos mergelės antroje metų pusėje leisis į svaiginantį romaną.

Kai tik ims sektis, pajusite, kaip sugrįžta energija ir noras rūpintis ne tik kitais, bet ir savimi. 2022 metais jūsų sveikata bus puiki, tačiau nenuvertinkite kokybiško miego ir maisto svarbos. Žinoma, nepamirškite palepinti savęs! Mergelėms rekomenduojame šį sushi: https://www.sushiout.lt/preke/68-maguro-masago

 Svarstyklės
(09.24 - 10.23)

 

Jei iki šiol svarstėte, ar keisti gyvenamąją vietą, ar ieškotis geriau apmokamo darbo, ar imtis įgyvendinti savo svajones, o gal geriau – palaukti, 2022 metais praėkite veikti. Svarstyklės, jūs tikrai apsvarstėte visas galimybes ir pasvėrėte visas rizikas, tad drąsiai imkitės veiksmų - visos žvaigždės rodo, jog visi pasikeitimai išeis tik į gera. Suprantame – baisiausia žengti pirmąjį žingsnį, tad puiki žinia – jį jums padės žengti aplinkiniai. Drąsiai dalinkitės savo sumanymais su šeima, draugais ir kolegomis – 2022 jums padės visi, į ką tik keipsitės. O metų pabaiga žada nepamirštamą kelionę, kurioje išgirsite netikėtą puikią naujieną.

Karjeros srityje svarstyklėms viskas eisis kaip sviestu patepta. Norite paaukštinimo? Paprašykite! Norite didesnės algos? Paprašykite! Svajojate keisti darbo sritį? Pradėkite veikti! Vėliau gailėsitės tik to, jog neišdrįsote to padaryti anksčiau.

Meilės išsiilgusioms svarstyklėms žvaigždės žada pripažinimą, įvertinimą ir geras naujienas. Puikus metas planuoti šeimos pagausėjimą ar pagaliau išdrįsti prisipažinti meilėje.

Atsargios ir viską apskaičiuojančios svarstyklės turėtų nepamiršti, jog sveikata – jų didžiausias turtas, tad būtina skirti laiko poilsiui, vengti streso ir daugiau judėti. Taip, šokiai – pats geriausias sportas, tad 2022 sutikite šokių sūkuryje. Svarstyklėms rekomenduojame šį sushi: https://www.sushiout.lt/preke/85-sake-panko

 Skorpionas
(10.24 - 11.22)Gera žinia skorpionams – juodasis laikotarpis baigėsi! Jei paslapčiomis vis svarstėte, ar tik 2021 metai nebuvo bausmė, tai galite pagaliau atsikvėpti – nepalankus žvaigždių išsidėstymas, kuris lėmė visas jūsų negandas ir nesėkmes, baigėsi ir nuo sausio mėnesio vidurio įsivyraus harmonija ir ramybė. Jei darbe jūsų nevertino – pagaliau įvertins. Jei artimieji vis neteisingai interpretuodavo jūsų veiksmus ir būdavo linkę įžvelgti trūkumus bei klaidas, pagaliau būsite pripažinti. Svarbiausia nebijoti – jei iki šiol prieš tave matydavote užsidarančias duris, tai 2022 metais visur eisite aukštai iškelta galva ir su žvaigždžių pagalba. Nepamirkište linksmintis, nes 2022 metai skirti atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu.

Karjeros srityje jau seniai laukėte pokyčių ir pripažinimo, tad dar kol kas neatsipalaiduokite – pirmoji metų pusė nusimato darbinga. Gera žinia ta, jog jau kovo mėnesį galite tikėtis ypač aukšto įvertinimo už jūsų sumanumą ir sunkų darbą.

Metas įsileisti į širdį meilę! 2022 metais skorpionai gaus tiek meilės, kiek patys jos parodys, tad negailėkite gražių žodžių ir dėmesio savo antrai pusei. Vienišiems skorpionams žvaigždės žada smagius romantiškus nuotykius.

Miegas, aktyvus poilsis ir subalansuota mityba yra jūsų raktas gerai kitų metų savijautai. Atsipalaiduokite ir pasistenkite nepersidirbti, ypač pirmoje metų pusėje. Suprantame kad laiko kokybiškai ir sveikai maitintis turite ne visada, tad sumuštinius, picas ir kitą greitąjį maistą iškeiskite į sushi: https://www.sushiout.lt/preke/80-ebi-unagi-maki

 Šaulys
(11.23 - 12.22)

 

Verta suklusti šauliams – jei norite, kad ateinantys metai būtų geri, privalote padaryti vieną dalyką – kaip reikiant atšvęsti jų pradžią! Kokia nuotaika pasitiksite 2022 metus, tokie ir metai jūsų laukia, tad čia jūs galite „užsiprogramuoti“ visiems metams. Neleiskite sau liūdėti, gailėtis, prisiminti nuoskaudų. Na o tiems, kas į Naujuosius žengs „ta koja“, 2022 metai atneš sėkmę tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir karjeros srityje.

Jei 2021 metais buvote iki kaklo užsivertę darbais ir net nerasdavote, kada pasidžiaugti pasiektais rezultatais, tai 2022 metais galėsite lengviau atsipūsti. Antroje metų pusėje verta tikėtis aukštesnio atlyginimo!

Meilės reikaluose šauliams seksis – priešingos lyties dėmesys jus lydės visus metus. Na o šeimas sukūrusiems šauliams verta planuoti šeimos pagausėjimą, kuriam ypač palankus metas antroje metų pusėje.

Nors sveikatos problemos šaulių tikrai nekamuos 2022 metais, verta prisiminti, jog poilsis – raktas į gerą sveikatą ir puikią savijautą. Ilsėkitės gamtoje, leisdami laiką su artimaisiais ir mėgaukitės kokybišku maistu! Šauliams rekomenduojame šį sushi: https://www.sushiout.lt/preke/74-sake-ebi-maki

 Ožiaragis
(12.23 - 01.20)Ožiaragiams žiemos laikotarpis kupinas švenčių: Kalėdos, Naujieji bei gimtadienis, tad tik ir spėk atsipūsti tarp švenčių! Pasistenkite atgauti jėgas po švenčių maratono – nuo balandžio ožiaragiams prasidės itin darbingas periodas. Gera žinia – dirbsite daug, tačiau visos jūsų pastangos atsipirks itin solidžiai! Svajojote apie savo verslą? Planuokite vasarį ir kovą, o balandį pradėkite veikti. Žvaigždės sako, kad jei kitų metų pabaigoje turėsime tų, kurie stipriai praturtės, tai bus ožiaragiai. Tiesa, visa tai turėsite pasiekti savo darbu. Nepamirškite ir savęs – šeima, artimieji ir draugai bus jūsų ramstis, tad drąsiai dalinkitės su jais idėjomis, sumanymais ir bėdomis – geriausių rezultatų pasieksite būdami atviri pasiūlymams, idėjoms ir pagalbai.

Ožiaragių, kurie savo verslo imtis neplanuoja, laukia sėkmė karjeros srityje. Būkite drąsūs – jūsų galvose pilna gerų sumanymų, tad būtinai jais dalinkitės su vadovais.

Meilės srityje ožiaragiai turėtų nepamiršti, jog svarbiausia ne gauti, o duoti. Tad investuokite savo laiką ir dėmesį tiems, kuriuos mylite, ir pamatysite, jog tai atsipirks su kaupu.

Ožiaragių sveikata turėtų būti puiki visus metus. Tiesa, svarbu nepersidirbti ir skirti laiko poilsiui, tad kai dirbate – dirbkite, o kai ilsitės – ilsėkites. Būtinai skirkite dėmesį tam, ką valgote: kokybiškas maistas yra jūsų raktas į gerą savijautą. Ožiaragiams rekomenduojame šį sushi: https://www.sushiout.lt/preke/65-shitake-maguro

 Vandenis
(01.21 - 02.18)

 


Svajingieji vandeniai slapčia džiaugėsi suvaržymais – namai, laikas vienumoje ir ramybė yra tai, ko jie paslapčia trokšta. Tad 2022 metais pasistenkite dažniau klausyti savo vidinio balso: jei jaučiate, kad norite ilsėtis – ilsėkitės, jei norite užsiimti nauja veikla – užsiimkite. Vasario mėnesį būtinai skirkite laiko savo vidiniam pasauliui – žvaigždės sako, jog antroje metų pusėje jūsų gyvenimas stipriai keisis į gerąją pusę, tad gimtadienio proga svajokite ir darykite tai drąsiai. Taip užprogramuosite visatą savo svajonės išsipildymui.

Karjeros srityje seksis tiems, kurie bus kūrybingi ir išradingi. Nesvarbu, kokioje srityje dirbate, tačiau 2022 metais turėtumėte pasitikėti savo intuicija – ji jums pasakys, kuria kryptimi judėti. Neišsigąskite, jei šeštasis jausmas jums siūlys keisti sritį – metai tam ypač palankūs.

Meilės srityje vandeniai galėjo turėti sunkumų, tačiau jie jau baigiasi. Visų vandenių laukia tikrų tikriausia meilės vasara – vieniši vandeniai ras laimę romantiškų jausmų sūkuryje, o šeimyninę laimę atradę vandeniai jausis iš naujo įsimylėję. Jei slapčia svajojote apie vedybas, 2022 metai tam puikiausiai tinka.

Vandenių sveikata bus puiki jei jie leis daugiau laiko gryname ore, gamtoje, bus aktyvūs. Šis sushi tobulai tiks visiems vandeniams: https://www.sushiout.lt/preke/32-out-2

 Žuvys
(02.19 - 03.20)

 

Žuvys – ateina jūsų metai! Jei jau kurį laiką jautėte, jog nieko įdomaus jūsų gyvenime nevyksta, 2022 metais jūsų laukia malonios staigmenos ir dėmesys. Puikūs metai imtis naujos veiklos – viskas, ko imsitės, seksis. Puikus metas mokytis, studijuoti ar tobulinti įgūdžius. Drąsiai ginkite savo poziciją – vadovai darbe įvertins jūsų ilgametį triūsą ir patirtį paaukštinimais ir didesniu atlyginimu. Keliaukite – juk vis atidėliojote savo svajonių keliones, tad pats metas leistis į nuotykius. Žinoma, planuokite poilsį prie vandens – žuvims jis būtinas.

Karjeros srityje žuvų laukia paaukštinimai ir įvertinimas, tačiau jei jaučiate, jog esate ne ten, kur turėtumėte būti, nuo kovo mėnesio iki pat vasaros pabaigos keiskite darbą ar net veiklos sritį – metas tam ypač palankus.

Meilės srityje žuvys pagaliau ras ramybę. Vienošos žuvys ras savo antrąsias puses, o žieduotos žuvys ypač pagerins satykius su antrosiomis pusėmis ir bus įvertinti.

Rūpintis savo sveikata būtina visus metus, tačiau žuvys turėtų ypač pasikrauti geros energijos vasarą – kiekviena išvyka į gamtą ir poilsio minutė padės atgauti jėgas ir pasiruošti kitai žiemai. Tad ilsėkitės kuo daugiau! Na o poilsio metu skanaukite sushi: https://www.sushiout.lt/preke/31-out-1